TAPK MŪSŲ BLOGGER’IU

Tapk mūsų blogeriu!

Hey!

Mes ieškome asmenybių, kurios atstovautų #whynot lifestyle konceptą.  Tai žmonės, kurie nebijo drąsių sprendimų savo gyvenime ir galėtų kurti įdomų bei aktualų mūsų blogo turinį.

Taigi ką mes siūlome?

Blogo įrašus mes promote‘insim savo socialiniuose tinkluose (Instagram + Facebook), tinklalapyje ir naujienlaiškiuose (žinoma, pažymėdami autorių). Jei norėsi, galėsime įdėti nuorodas į tavo blog‘ą ar socialinio tinklo profilį :). Tai puiki proga pritraukti naują auditoriją į savo profilius! Mūsų tinklapis reklamuojamas ne tik internete, bet ir radijuje, didžiausiuose prekybos tinkluose, kino teatruose, stilingose parduotuvėse, todėl tokia sklaida tikrai pritrauks didesnį tavo gerbėjų ratą :).

Išskirtinė galimybė

Kiekvieną mėnesį skelbsime „Blogger of the Month“. Tai aktyviausias, išradingiausias ar daugiausiai skaitytojų sulaukęs blogeris. Kiekvienam „Blogger of the Month“ bus siunčiamas #whynot LIFESTYLE KIT, kurį sudaro: #whynot kepurė, #whynot marškinėliai ir visa dėžutė AROMA GOLD 3in1 kavos!

#whynot LIFESTYLE KIT

whynot lifestyle kit

Kaip tapti mūsų blogeriu?

Tu parašai mums blogo įrašą, kuris gali būti apie tavo #whynot lifestyle: pomėgius, madą, laisvalaikį ir t.t. Jei turi savo nuotraukas ar video – puiku!

Mums visiškai nesvarbu, ar tu tik pradėjai savo kaip blogerio kelią, ar esi profesionalus blogeris.  Mes norime suburti cool žmonių ratą, kurie galvoja taip, kaip mes!

Taigi, jeigu sudominome, brūkštelk mums elektroniniu paštu info@3in1.lt

P.S.: mes norime pasilikti teisę šiek tiek peržiūrėti ir reikalui esant pakoreguoti blogo įrašų turinį, žinoma prieš tai pranešus jo autoriui. Tai bus daroma tik tais atvejais, kai aptiksime netikėtų gramatinių klaidų ar mums atrodys, kad turinys gali įžeisti mūsų auditoriją. Tikimės, kad mus supranti 🙂

Taigi lauksim tavo žinutės info@3in1.lt

#Whynot?