DALYVAUK

IŠSIRINK SAVO SVAJONIŲ PRIZĄ!

Ar tavo telefonas morališkai pasenęs, o selfius darai su galine kamera? Ar baltai pavydi draugams nerealių vaizdų iš paukščio skrydžio? O gal norėtum milžiniško televizoriaus, kad geiminimas suspindėtų naujomis spalvomis?? Jei į šiuos klausimus atsakei TAIP, turim gerą naujieną 😉

Kava AROMA GOLD ir kavos gėrimas AROMA GOLD 3in1 dovanoja tau vieną iš pasirinktų prizų (drono, naujo Apple X arba milžiniško televizoriaus).

Viskas labai paprasta!

  1. Nuo birželio 6 d. pirk, bet kurią AROMA GOLD kavą arba AROMA GOLD 3in1 kavos gėrimą ne mažiau kaip už 1 EUR;
  2. Išsaugok pirkimo kvitą;
  3. Registruok jį tinklalapyje aromagold.eu ir iš karto sužinok ar laimėjai vieną iš žaidimo prizų!

 

Net 6 žaidimo laimėtojai turės unikalią galimybę išsirinkti vieną iš didžiųjų prizų: iPhone X išmanųjį telefoną, SAMSUNG ULTRA HD televizorių ar DJI droną, kiekvieno iš prizų vertė didesnė nei 1000 EUR.

Žaidimo dalyviai taip pat galės laimėti savo mėgstamos kavos: AROMA GOLD maltą kavą (500 g), arba tirpios kavos (100 g) ir kavos gėrimo AROMA GOLD 3in1 (180 g) rinkinius.

Pradedam žaisti nuo 2018 m. birželio 6 d. ir jis tęsis iki 2018 m. rugsėjo 6 d. Taigi pats metas pirkti kavą AROMA GOLD arba kavos gėrimą AROMA GOLD 3in1, dalyvauti žaidime ir laimėti šaunių prizų 😉

aromagold_konkursas_zaidimas_laimek

DEGUSTACIJOS

Nori užsikrėsti #whynot nuotaika??

Ar labai nori? Jei taip, neribok savęs, nes #whynot?! Su Aroma Gold 3in1 –  daugiau skonio ir draivo! Aplankyk didžiuosius prekybos centrus ir sudalyvauk Aroma Gold 3in1 kavos gėrimo prezentacijose! Skani kava dovanų, įspūdingos dekoracijos, muzika ir gera nuotaika – garantuoti!!! Nusifotografuok su auksine gulbe, pamatyk 3in1 #whynot komandą ir susikurk gerą nuotaiką.

Nes džiaugtis kiekviena akimirka – #whynot, eksperimentuoti su savo stiliumi  – #whynot,  mėgautis kavos gėrimu AROMA GOLD trys viename čia ir dabar, visur ir visada – #whynot!

 

 

KONKURSAS #1

Tapk mūsų blogeriu!

Hey!

Mes ieškome asmenybių, kurios atstovautų #whynot lifestyle konceptą.  Tai žmonės, kurie nebijo drąsių sprendimų savo gyvenime ir galėtų kurti įdomų bei aktualų mūsų blogo turinį.

Taigi ką mes siūlome?

Blogo įrašus mes promote‘insim savo socialiniuose tinkluose (Instagram + Facebook), tinklalapyje ir naujienlaiškiuose (žinoma, pažymėdami autorių). Jei norėsi, galėsime įdėti nuorodas į tavo blog‘ą ar socialinio tinklo profilį ? .  Tai puiki progra pritraukti naują auditoriją į savo profilius! Mūsų tinklapis reklamuojamas ne tik internete, bet ir radijuje, didžiausiuose prekybos tinkluose, kino teatruose, stilingose parduotuvėse, todėl tokia sklaida tikrai pritrauks didesnį tavo gerbėjų ratą :).

Išskirtinė galimybė

Kiekvieną mėnesį skelbsime „Blogger of the Month“. Tai aktyviausias, išradingiausias ar daugiausiai skaitytojų sulaukęs blogeris. Kiekvienam „Blogger of the Month“ bus siunčiamas #whynot LIFESTYLE KIT, kurį sudaro: #whynot kepurė, #whynot marškinėliai ir visa dėžutė AROMA GOLD 3in1 kavos!

#whynot LIFESTYLE KIT