Vienos kelionės baigiasi, kitos prasideda

Autorius: Ainis Jančiauskas

Trumpai pasakojant apie save, esu moksleivis, kurio neatsiejama gyvenimo dalis – kelionės. Kelionės. Manau, kiekvienam šis žodis siejasi su kažkuo nepaprasta, naujais nepamirštamais nuotykiais bei žavingomis akimirkomis. Nes tik keliaudamas gali geriau pažint save bei atrasti, naująjį, dar net neregėtą savąjį „aš“.

Akis atvėrė ispaniški ledai

Kelionės, tai ne tik naujos kultūros ir tos tautos žmonių pažinimas iš arčiau, bet ir tai kultūrai tradicinių, akį veriančių patiekalų ragavimas, testavimas ir naujų skonių atradimas. Maisto  valgymas ir jo degustavimas padeda suartėti tautoms bei palaikyti vidinį ir išorinį ryšį tarp žmonių. Štai būdamas saulėtoje Ispanijoje susipažinau su ledų ir gaiviųjų gėrimų pardavėja. Kiekvieną dieną eidamas link paplūdimio vis ją sutikdavau, tad nutariau iš jos nusipirkti ir paraugti ispaniškųjų ledų. Jų skonis buvo tarsi  gabalėlis Ispanijos mano burnoje, kuriuo  norėjau mėgautis dar ir dar kartą… Šios pardavėjos pasiūlytų ledų dėka, pajaučiau ryšį tarp savęs ir šios šalies kultūros, tas jausmas iki šiol yra ypač stiprus ir vis verčia bent mintimis nusikelti į saulėtąją Ispaniją. Ech, kaip būtų dabar gera grįžti ten kur švietė saulė ir žaliavo palmės! Ypatingai, kai Lietuvoje mūsų širdys ir kūnai norėtų pavasario, tačiau vis dar jo nesulaukiam…

Vienos kelionės baigiasi – kitos prasideda

Vienos kelionės baigiasi, kitos prasideda. Rašydamas prisiminimus apie kelionę į Ispaniją jau ruošiuosi naujai kelionei. Šį kartą mano akiratyje įstabaus gamtos grožio šalis – Turkija. Ir vis sukasi galvoje mintys apie patirtis, nuotykius ir emocijas, kurias atrasiu Turkijoje.  Manau, tai bus gera dozė ir vitamino D, kurio šiuo metu Lietuvoje surasti ypatingai sunku, nes saulės taip labai trūksta, o tikrasis pavasaris neskuba rodytis. Ši kelionė man ypatinga ir tuo, kad kitaip, nei įprasta nuvykus į šiltus kraštus, neplanuoju visą laiką gulėti paplūdimyje. Ji bus kur kas svarbesnė. Ši kelionė man padės atskleisti naujas pasaulio paslaptis, kurių vis dar neatradau.

Šiam kartui tiek, iki susitikimo!

Ainis

Daugiau apie Ainį galite sužinoti jo Instagram paskyroje @ainiulis 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *