Tai kuri aktorė turtingiausia?

Kuri aktorė uždirba daugiausiai? Sakoma negražu skaičiuoti svetimus pinigus, tačiau kartais tiesiog neįmanoma susilaikyti nepasižvalgius kiek kas uždirba. Nesižvalgysime į labai asmeninius dalykus, tik peržvelgsime kiek uždirba pačios pačiausios aktorės. Pateikiame jums  TOP 3 aktorių, kurios yra  mylimos gerbėjų, vertinamos režisierių, o už savo talentą ir sunkų darbą yra  finansiškai įvertinamos. Taigi, kuri turtingiausia?

 1. Aktorė Emma Stone ($26 million)

Pirmoje vietoje puikuojasi moteris užbūrusi ne vieną Emma Stone, puikiai pasirodžiusi tokiuose filmuose, kaip „La La Land“, „Easy A“ ar „Notebook“. Žinoma ji yra vaidinusi ir daugiau įdomių filmų.  Vis dėlto greičiausiai užteko ir šių trijų, kad įvertintumėte, už ką ši žvaigždė uždirba tiek pinigų. Taip pat ji yra

 1. O antroje vietoje Jennifer Aniston ($25.5 million)

Antroje vietoje tarp turtingiausiųjų visų mylima ir puikiai visiems žinoma aktorė, suvaidinusi seriale „Friends” – Jannifer Aniston. Nors dauguma ją sieja būtent su šiuo serialu, kuriame ji vaidino žavingąją Rachel, vis gi ji ne tik aktorė, tačiau ji taip pat režisuoja ir prodiusuoja filmus. Tad visai nenuostabu, kodėl ji taip užbūrė filmų industriją.

 1. Trečia Jennifer Lawrence ($24 million)

Na ir kas gi trečioje vietoje? Dar viena Jannifer tik šį kartą Lawrence. Greičiausiai ji visiems geriausiai žinoma iš „The Hunger Games” trilogijos, kuri buvo tikra bomba, kai pasirodė kino ekranuose. Aktorė savo karjerą pradėjo 16 metų ir nuo to laiko sukaupė ne tik daugybę patirties ir įgūdžių, tačiau ir nemenką kapitalą.

Taigi nors atrodo, kad aktorės nieko neveikia ir gauna daugybę pinigų, vis gi jų veikla reikalauja ne tik daug įgūdžių, tačiau be galo daug darbo, bei kantrybės! Dažna iš jų dėl karjeros paaukoja ir asmeninį gyvenimą ir laisvalaikį. Taip pat daugumai tenka itin atidžiai sekti savo mitybą ir sportinę formą, kad žiūrovai galėtų gėrėtis ne tik jų aktoriniais sugebėjimais, tačiau ir puikia išvaizda. Tačiau geri pavyzdžiai užkrečia, tad gal vieną dieną ir jūs būsite įtraukti į tokį sąrašiuką! Svarbiausia pabandyti ir nepasiduoti susidūrus su pirmaisiais sunkumais. 😉

Šaltinis: www.businessinsider.com


KOMENTARAI
 1. Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a
  amusement account it. Look advanced to more added agreeable from you!
  However, how can we communicate?

 2. Salut cela vous dérangerait de me laisser savoir qui société d’hébergement vous en utilisant?
  J’ai chargé votre blog en 3 complètement différents navigateurs Internet et
  je dois dire que ce blog charge beaucoup plus rapide
  plus rapide puis plus. Pouvez-vous suggérer recommander un bon hébergement web fournisseur à un raisonnable prix?
  Kudos, je l’apprécie!

 3. Woah! Јe suis vraiment appréciant le modèle / thème de cette
  site web. Il est simple, maiѕ efficaⅽe. Un ɡrand nombre
  dee foіs, il est très difficile difficile pour obtenir que
  «l’éqսilibre parfait» entrе conviviаlité
  et attrait visuel. Je dois dіre que vous avez vous avez
  faaіt un suⲣer exceklente travaіl avec cela. plus, les bloɡs charges très
  rapide pour mooi surr Opera. Excellente Blog

 4. Does your blog have a contact page? I’m having problems
  locating it but, I’d like to send you an email. I’ve got some recommendations for your blog you might be interested in hearing.

  Either way, great site and I look forward to seeing it improve over
  time.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *