Smagiau ir įdomiau bendrauti su žmogumi kuris savimi pasitiki ir neieško žodžių kišenėje

Autorė: Greta Černiauskaitė

Sekite Gretą Instagram’e @cgreetu

Truputį apie mane

Visų pirma norėčiau pasakyti, kad kalbėti tikriausiai mėgstu ne ką mažiau nei valgyti… Todėl mano svajonėse vis sukasi toks dalykas kaip video vlog‘ų kūrimas, tačiau visi puikiai žinome, kad lietuviai nėra pati draugiškiausia tauta, todėl aš vis dvejoju ar man tikrai to reikia… Galbūt vieną dieną, kai nusipirksiu gražiai filmuojančią įrangą, nes dabartinė gražiai tik fotografuoja.  Esu meno žmogus, tik aš labai nemėgstu kai mane vadina menininke, bet tikriausiai visiems menininkams tai nepatinka. Šiuo metu esu grafinių komunikacijų dizaino pirmo kurso studentė. Turiu begalę hobių, vienas mylimiausių tai makiažas! Galėčiau visą dieną dažytis. Tai labai primena tapybą, tik čia ant veido. Daug merginų klausia kur išmokau šio meno, tai galiu atskleisti paslaptį, kad namuose prieš veidrodį. Milijoną kartų nepavyko, bet nieko, kartais dar ir dabar nepasiseka…
mergina su akiniais ziemaMergina su fotoaparatu

 Nieko nėra neįmanomo

Prieš keletą metų turėjau galimybę aplankyti Ispaniją, tačiau šia galimybe nepasinaudojau ir nuo tada, aplankyti Ispaniją tapo mano svajonė…O jeigu tiksliau tai pernai metų tikslas kurį aš įgyvendinau šiemet! Žinau, kad ši kelionė šiemet tikrai dar nepaskutinė. Ten lankėmės kai Lietuvoje buvo pilna sniego ir niūru, todėl ten šviečianti saulė buvo kažkas nuostabaus. Būtinai ten sugrįšiu. Tai buvo labai spontaniškas dalykas, tiesiog internete pamačiau bilietų reklamą ir juos nusipirkome. Ir tuo metu pasakiau okey, #whynot. Todėl ir aplamai, geriausi dalykai į gyvenimą ateina netikėtai ir tuomet, kai sakai, o kodėl gi ne.

mergina ispanijoje sviecia saule

Baimėms smagiau sakyti ne

Praktiškai visada buvau savimi labai pasitinkinti, o kartais net ir per daug. Į kelionę su drauge leidomės tik dviese. Aš galiu vaikščioti naktį Vilniaus gatvėmis viena, o kai kas nors užkalbina galiu lėkti kiek kojos neša ir sakyti, sau, kad daugiau taip nebebus, nebevaikščiosiu viena, bet praėjus kuriam laikui aš vėl darau tą patį. Visiškai nebijau bendrauti, ir šiaip man pačiai daug smagiau ir įdomiau bendrauti su žmogumi kuris savimi pasitiki ir neieško žodžių kišenėje. Ir juokui kiekvieną dieną sakau #whynot, linksmesnis gyvenimas daug kartų įdomesnis.

mergina pozuoja ziema

mergina pozuoja ziema

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *