Riedėti ar vaikščioti? Kaip keičiasi transportas.

Visų pirma reikėtų pasvarstyti kokias transporto priemones naudojame dažniausiai. Greičiausiai į galvą šauna mintis apie autobusus, automobilius, dviračius, troleibusus, dar laivus ar lėktuvus… O jei pamąstytume apie asmenines transporto priemones, kas tada? Na tada aišku dviračiai, riedlentės ir riedučiai! Bet naujosios technologijos taip sparčiai žengia į priekį, kad atsiranda daug įdomių inovacijų asmeninio transporto srityje. Pabandykime pasižvalgyti į riedžių pasaulį, su kuriais galima smagiai riedėti!

Senas, geras, patikrintas

Turbūt šis išradimas visiems puikiai žinomas, tai segvėjus (Segway). Nors daug kam jie jau dabar atrodo pasenę (gi turime inovatyviuosius riedžius!), kaip bebūtų tai gana naujas išradimas, nes pirmosios segvėjų versijos atsirado tik apie prieš 2000 metus, o prekyboje pasirodė tik 2002 m. Pirmasis segvėjus buvo parduotas internetinėje parduotuvėje Amazon.com ir kainavo $3000.

Riedėti su riedžiais, kol nedega?

Technologijos nestovi vietoje ir nuolatos tobulėja, tad visai neseniai pasirodė daug kalbų sukėlę riedžiai, tarsi riedlentės, bet su dviem ratais. Smagiausia tai, kad su jais važiuojant nereikia pasispirti koja, jie rieda savaime. Šie daug kam keisti ir įdomūs daiktai sukėlė susižavėjimo bangą. Visi jų norėjo, visi pirko, tačiau taip nutiko, kad kai kurie iš jų ėmė ir… užsidegė. Oi kiek daug buvo nustebimo, kai tokie geidžiami riedžiai, po tam tikro laiko perkaisdavo ir užsidegdavo. Bet riedžius, kaip ir segvėjus pavyko dar labiau sumažinti.

Kas būtų jei sujungtume riedučius ir pačiūžas?

Norėtumėte sužinoti kas gautųsi sujungus riedučius ir pačiūžas? Na atsirastų kažkas panašaus į riedį, tačiau priešingai nei prieš tai minėta transport priemonė, šios „pačiūžos” būtų skirtos kiekvienai kojai atskirai. Taigi šios gana keistai atrodančios transport priemonės pasižymi manevringumu, tačiau taip pat ir gana sudėtingu jų valdymu, nes reikia priprasti prie judėjimo šonu… Visgi, gal greitu laiku visi važinėsime su šiom transporto priemonėm?

Taigi technologijos tobulėja įvairiose srityse, segvėjai, riedžiai ir naujoviškos pačiūžos puikus to įrodymas. Smagu tai, jog jos suteikia labai daug teigiamų emocijų jas išbandantiems. Ką gali žinoti, gal visi vieną dieną po gatves ne vaikščiosime, o riedėsime 😉

Šaltinis: www.historyofthings.com


KOMENTARAI
  1. Aw, this was an extremely nice post. Taking a few minutes and actual effort to generate a
    very good article… but what can I say…
    I procrastinate a lot and never manage to get anything done.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *