Mažiau kalbų – daugiau darbų!

Autorė: Adrija Vaidžiūnaitė

Sveiki, mieli skaitytojai. Turbūt būsiu viena jauniausių panelių, kuri rašo blogą. Tačiau ir būdama jauna tikrai nesėdžiu namuose. Stengiuosi kiekvieną savaitgalį praleisti vis įdomiau. Mėgstu keliones, naujus žmones, ekstremalius dalykus. Dažnai mėgstu ramų vakarą pasileisti su muzika, gerti arbatą ir tiesiog mąstyti. Nors man tik 12, tačiau mėgstu gerti Aroma Gold 3in1. Neseniai pradėjau žiūrėti serialus, išmokau džiaugtis už kitus, vertinti draugus ir siekti tikslų.  Praeitą vasarą pastebėjau, jog mano mąstymas labai keičiasi. Jau seniai noriu kažkam kažką parašyti, išreikšti mintis. Ir štai puiki proga. Visiems skaitytojams ir apskritai visiems noriu pasakyti…. Būkite savimi, tikėkite savimi ir pamatysite, jog JŪS-GALITE VISKĄ! WHY NOT…?

#WHYNOT NAUJIEMS ŽMONĖMS?

Savo gyvenime įtraukiau daug naujų žmonių, ir dėl to labai džiaugiuosi. Galiu trumpai papasakoti. Per nepilną mėnesį susipažinau 6 naujais žmonėmis, kurie dabar man yra labai svarbūs. 2 iš jų man parodė, kad gyvenimu reikia džiaugtis, žiūrėti pozityviai į tai kas aplinkui, viską reikiamai įvertinti ir visur įžvelgti nors trupinėlį teigiamų dalykų. Mano požiūris į viską labai pasikeitė, tad keitėsi ir pats gyvenimas. Jeigu ne jie dabar visur matyčiau daug neigiamų dalykų, o dabar? Dabar jų visai neliko! Supratau, kad naujų pažinčių man gyvenime reikia, reikia naujų žmonių mano draugų rate. Nei vienas nebijokite susipažinti su naujais žmonėmis, nes jie gali jūsų gyvenimą pakeisti taip, kaip net negalėtumėte įsivaizduoti.

#WHYNOT KELIONĖMS?

Turbūt daugelis iš jūsų mėgstate keliauti. Aš keliones taip pat mėgstu. Per šiuos 3metus aplankiau 11šalių. Ir pamačiau begalę daug gražių vietų. Prieš 3,5metų svajojau nors akies krašteliu pamatyti Eifelio bokštą, ir apskritai nuvykti į kokią kitą šalį. Praėjus 6mėn. Mano svajonė išsipildė. Kelionę visų pirma pradėjome nuo Lenkijos, o baigėme Ispanija. Aplankėme Lenkiją, Vokietiją, Olandiją, Prancūziją, Ispaniją. Kelionė buvo nuostabi. Jeigu tik yra proga keliaukite, pažinkite kitas šalis, patirkite daug nuotykių ir pamatysite, kaip nerealu yra pažinti kitas šalis, ir pamatyti, kaip gyvena kiti.

#WHYNOT SKRYDŽIAMS?

Manau ne aš viena esu pagalvojusi apie…. skrydį lėktuvu. Seniau ir norėdavau juo skristi ir tuo pačiu galbūt bijojau. Bet dabar galiu pilnai teigti, jog nereikia bijoti. Bet aš skridau lėktuvu, kuriame yra pilotas ir vienas žmogus. Buvo vasara, man paskambino sesuo. Ir pasakė, jog už kelių dienų važiuosime į vieną šventę, kurioje skrisiu lėktuvu. Ir ta diena atėjo…. Mane pasodino į lėktuvą. Paklausė vardo, ar bijau. Skridome aplink mano gimtąjį miestą Biržus. Po skrydžio supratau, jog skristi yra nuostabu. Labai smagu buvo pamatyti savo miestą iš viršaus. Jeigu bus galimybė skristi į kažkokia šalį- sutikite ir pamatysite, jog skristi lėktuvu tikrai įdomu.

#WHYNOT POKYČIAMS?

Praeitos vasaros pradžioje pradėjau keisti savo išvaizdą, nes ji man tiesiog nusibodo. Rimtai pakalbėjusi su mama, ir jai sutikus, nusidažiau plaukų galiukus raudona spalva. Po to visus plaukus nusidažiau violetine spalva. Galu gale tapau šviesiaplauke mergaičiuke. Natūrali buvau brunetė. Iki dabar sulaukiu pasakymų, jog šviesūs plaukai man tinka labiau. Pradėjau keistis bendravimu. Ir pasikeitusi pastebėjau, kad pradėjau labiau patikti žmonėms, labiau susiradau draugų. Visiems noriu pasakyti- keiskite save jeigu tik yra noras, tai jūsų gyvenimas, jūsų pasirinkimas, ir visiškai nesvarbu ką pagalvos kiti.

#WHYNOT SVEIKAI MITYBAI?

Visi mėgstame nesveiką maistą. Gerti Coca-Cola ir panašiai. Bet tuo pačiu ir norime nebūti apkūnūs. Bet kokie lieknumai be sveikos mitybos???? (Tuo pačiu ir sporto). Prieš kokius 4mėn. Nusprendžiau susiimti ir pradėti sveikai maitintis. Ir rezultatai tikrai matosi. Kiekvieną rytą valgau grikius ar ryžius ir vaisius. Per pietus valgau salotas ir vištieną. O vakare varškę su bananais. Jeigu vis norite pradėti sveikai maitintis, bet vis nepasiruošiate tai pagalvokite, jog rezultatais tikrai džiaugsitės.

WHY NOT KNYGOMS?

Vieni knygas mėgsta – kiti ne. Aš knygas pradėjau mėgti  jau senai. Juk knygose tiek daug naudingos informacijos.  Vietoj to, kad sėdėtumėte įlindę telefone – paskaitykite knygą. Tiems, kurie nesidžiaugia gyvenimu rekomenduoju paskaityti knygas, tokias kaip – ,,Krikštatėviai“ , ,,Mąstyk ir būk turtingas“  , ,,Įpročiai verti milijono“ , ,,Keturių valandų darbo savaitė“. Knygų būna visokių- linksmų, liūdnų, juokingų, verčiančių susimąstyti.

IŠSIPILDĖ!

 • Mes kiekvienas turime  begalę svajonių. Aš taip pat. Seniau norėjau nors kartą gyvenime pamatyti visus artimuosius, gimines vienu metu, su jais pasibūti. Ir atėjo mano senelių auksinės vestuvės. Tada susirinko visa giminė ir visi artimieji. Jie buvo sveiki, linksmi. Man labai širdutė džiaugėsi  matant tokį vaizdą. Ir apskritai mano svajonė yra ir bus VISADA matyti sveikus artimuosius ♥
 • Mano antroji svajonė buvo nors kartą dalyvauti koncerte ir pačiai užlipti ant scenos prieš minią žmonių. Ir gavau pasiūlymą dainuoti su savo drauge ir  dalyvauti koncerte. Mes su drauge sutikome. GALIU PASAKYTI JOG DAINUOTI IR MATYTI, KAIP ŽMONĖMS TAI PATINKA YRA NEREALU.

TIKSLAI

Dar visai neseniai siekiau pradėti sveikai maitintis. Kaip jau seniau rašiau man tai pavyko ir vienas iš tikslų pasiektas.

Siekiau pradėti sportuoti. Išsisaugojau telefone visokių panelių, kurių figūros buvo būtent tokios, kokių norėčiau aš. Ir tai man buvo didelė motyvacija, jog reikia sportuoti. Ir be jokių rytoj ar poryt pradėjau sportuoti. Ir sportuoju net dabar. Dėl to labai džiaugiuosi.

Iš tikrųjų labai  daug tikslų turiu gyvenime. Tikiuosi kad tai, ką darau šiandien man bus reikalinga ir naudinga rytoj.


KOMENTARAI
 1. Hi there, I discovered your website by way of Google at the same time as searching for a related subject, your website came up, it looks great.
  I have bookmarked it in my google bookmarks.
  Hi there, simply become aware of your blog via Google, and
  located that it’s truly informative. I’m gonna watch out for brussels.
  I will be grateful if you continue this in future.

  Many people might be benefited from your writing. Cheers!

 2. Hi are using WordPress for your blog platform? I’m new to the blog world but I’m trying to get
  started and create my own. Do you need any html coding
  expertise to make your own blog? Any help would be really appreciated!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *