Madistai!

Prasidėjo ruduo ir visi sukruto, tai ką gi apsirengti?! Tiek merginos, tiek vaikinai šluoja spintas, traukia senus megztukus ir jau laukia kada galės visus nustebinti rudenišku įvaizdžiu.  Ech, tas naujas sezonas, kaip ir užuomina apie įvaizdžio patobulinimus arba pasikeitimus. Tačiau ar neiškyla dilema, tai kaip neprašauti pro šalį ir ne tik atrodyti stilingai, tačiau ir jaustis madingai? Ir žinot ką, šį kartą kalbėsime ne apie merginų įvaizdžio niuansus, o apie vaikinų! Apie merginas kalbama tiek daug, kad kartais užmirštama, jog vaikinai ne ką mažiau nori atrodyti nepakartojamai. Tad štai, mielieji, patarimai tiesiai iš grožio pasaulio 🙂

Patogumas visur ir visada

Tie kas renkasi drabužius pagal patogumą, šį rudenį gali ypatingai džiaugtis! Craig Green, Zegna, Dries Van Noten ir kiti garsūs prekiniai ženklai bei dizaineriai, bando įnešti jaukumo į mūsų kasdienybę ir siūlo rinktis ne tik patogius drabužius, tačiau ir įdomias jų tekstūras! Taip pat rekomenduojama nebijoti spalvų bei keistų formų.

Kaklaraiščių atgimimas?

Oi jums tikrai nepasigirdo, šie atrodo atgyvenomis tapę aksesuarai, vėl grįžta į madą! Žinoma gal ne tokia pat forma, kokius nešiojo jūsų tėčiai ar seneliai, tačiau visgi jie puikiai papildys kiekvieno madisto garderobą. O smagiausia, kad siūloma juos dėvėti ne tik kostiumų gerbėjams.;)

Būkim ryži!

Nors skamba juokingai, tačiau šį sezoną nauja juoda bus… Oranžinė! Taip, taip įvairiausių atspalvių ir ryškumų, tačiau svarbiausia, kad oranžinė. Ar tai būtų megztukas, ar kelnės, o gal tik šalikas – šį sezoną reikia išsiskirti iš minios!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taigi štai koks įdomus ir spalvingas turėtų būti ruduo! Aišku, pateikėme tik labai mažą dalį šio rudens topų, tačiau šie dalykai tikrai padės išsiskirti iš mados. Žinoma, jei spintoje turite kelnes aukštu liemeniu ar švarkus su dviem eilėm sagų, tai tikrai nesutrukdys ne tik jaustis, bet ir būti madingais! O ir šiaip, apranga toks įdomus dalykas, nes kartais ir atrodo nelabai madingi dalykai leidžia jaustis tarsi tikra žvaigžde!

Šaltinis: www.vogue.com


KOMENTARAI
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *