Kaip nestovėti vietoje, o tobulėti?

Autorė: Monika Šimčikaitė

Numesti nuo savo pečių užsistovėjusius stereotipus


„Nestovėti vietoje, o tobulėti“- mano moto. Dažnai susimąstome, jog ką apie mus pagalvos kiti žmonės, jei aš pakeisiu savo įprastos dienos įpročius, pakeisiu stilių, šukuoseną, hobį ir t.t.
Anksčiau būtent tokia ir buvau, kuri ėmė giliai į širdį viską, ką žmonės man sakydavo.Tačiau bėgant metams numečiau nuo savo pečių užsistovėjusius stereotipus „būti tokia, kaip visi“. Visada buvau meniškos sielos žmogus, nuo pat mažens norėdavosi piešti, kurti ir improvizuoti. Tačiau, kaip ir minėjau, stengdavausi pritapti prie kitų, kadangi tokie žmonės, kaip aš, meninio polinkio-laikydavo keistais.

Jau senai sau pasakiau, kad reikia nestovėti vietoje

Nustojau slėpti savo meninį polinkį absoliučiai į viską. Pirmais tai buvo tiesiog piešimas, vėliau makiažo potraukis, tada fotografija , galų gale įstojus į dailės akademiją interjero dizaino katedrą, sustojau ties tapyba. Niekada nedrįsdavau imti teptukų tapybai, nes maniau, kad man neišeina ir tai ne man, kadangi anksčiau piešdavau tik su pieštukais. Tačiau #whynot? Kodėl nepabandžius? Pirmi potepiai buvo tikrai nesėkmingi, tačiau kas kartą įdėjus vis daugiau ir daugiau darbo ,iš to prisvilusio blyno, kas nors išeidavo.

Svarbu nesustoti vienoje vietoje, pažinti naujus dalykus, nes galbūt, vienas iš jų taps tavo pašaukimu. Pats metas pabandyti ką nors nauja!


Jau senai sau pasakiau, kad reikia nestovėti vietoje, neklausyti kitų , o tik savo širdies, įdėti pastangų ir tobulėti. Nesustoti ties savęs atradimu ir bandyti pažinti naujus dalykus, nes galbūt, vienas iš jų taps tavo pašaukimu. 🙂


KOMENTARAI
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *