Kaip hobis virto darbu

Autorius: Lukas Čestovas

O kam save stabdyti, kai gali nestabdyti?

Visados buvau tas, kuris dvejodavo dėl savo apsisprendimų ir norų. Atrodė taip baisu tiesiog rizikuoti, daryti tai, kas kitiems atrodo nepriimtina. O gyvenime atsiradus tam tikriems draugams – viskas pasikeitė. Aš nebebijojau kelti savo montuotų video į  socialinius tinklus, nors prieš tai buvau sulaukęs daugybės neigiamų atsiliepimų. Rodos, jog stengdavausi tiems žmonėms duoti savą kelią ir juos ignoruoti, nors lyg ir visada sekėsi su visais sutarti gražiuoju. Tik galbūt šiuo atveju sutarti reikėdavo bendraujant kitokiomis temomis.

Mano svajonės, hobio pavertimas karjera, artėjo vis arčiau ir arčiau realybės. Vis dar esu jos įgyvendinimo procese, tačiau žinau, kad vieną dieną tikrai ją pasieksiu. Todėl patarimas jaunimui, niekados nebijokit daryti tai, kas Jums labiausiai patinka, nors turbūt ne kartą esate šią frazę girdėję, visgi ji gali išlaisvinti nuo baimės pasiekti tai, ko norite. Gi #whynot?

Kaip hobis virto darbu

Metams bėgant atsirado keli maži užsakymai, kurie lig šiol tampa vis perspektyvesni ir perspektyvesni. Šiai dienai jau net turiu savo komandą, kuria didžiuojuosi ir turiu galimybę leisti laiką ne tik formalioje aplinkoje. O jeigu ir be klientų atrodo randu laiko kažką sukurti savą, jau pasirodo ir žmonės, kurie neigiamai žiūrėjo į mano kūrybą, tačiau dabar, nori būti jos dalimi.  Šioks toks gyvenimo patirties patarimas, jeigu draugai jūsų nepalaiko, reiškiasi jie ne tie, kurie ilgai tokiais bus (vadinamais draugais). Visuomet atsiranda naujų žmonių, su kuriais susipažinsite labiausiai netikėtose situacijose, o galbūt tokios pažintys atvers Jums daugiau potencialių kelių į Jūsų karjeros sėkmę.

Kaip hobis virto darbu vaikinas su kamera

Taigi, nepamirškite skirti laiko ne tik kitiems, bet ir sau, kurkite svajones ir jas pasiekite. Neskubėdami, kartais leiskite sau atsipūsti ir ramiai išgerti kavos puodelį, pamąstydami apie plačiai žinomą „gyvenimo prasmę“. Visgi svarbiausia, kad jūs patys kur nors atrastumėte tą prasmę ir realizuotumėte savo mintis bei idėjas. Gal ir jūsų hobis virs labai mėgstamu darbu? 😉

Sekite Luką Instagrame: @cestovas


KOMENTARAI
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *