Ką pirkti, kai nežinai ką pirkti?

Ar teko girdėti, kad daugiau nei 40% lietuvių apsipirkinėja internetinėse parduotuvėse? O taip, tai gana didelis skaičius, tačiau kai šis apsipirkimo būdas toks paprastas, gal ir visai logiška. Susigalvoji ko reikia (o kartais tiesiog šiaip norisi), išsirenki iš daugybės pasiūlymų ir vienu piršto paspaudimu, po kelių dienų jau turi savo išsirinktą daiktą. Greita, paprasta ir dažnai net gi pigiau. Tad turbūt neatsirastų nei vieno skaitytojo nežinančio tokios internetinės parduotuvės, kaip eBay. Nepasakosime apie šią parduotuvę, tik užsiminsime, jog ten galima rasti daugiau dalykų, nei įmanoma įsivaizduoti! Taigi, tų dalykų tiek daug, kad kartais nesusimąstome, kokius keistus daiktus žmonės perka internetu. Pateikiame jums Top3 pačių įdomiausių eBay pirkinių 2016 metais!

  1. Lamborghini Aventador 2dr Convertible

Gal pirkti automobilį?? Ką gi, kažkas naršė internete, žiūrinėjo ką nusipirkti ir štai rado Lamborghini, sumokėjo 659,800 dolerius ir galėjo džiaugtis naujuoju pirkiniu. Taip taip, pasirodo šioje internetinėje parduotuvėje galima įsigyti ir automobilių! O dar įdomiau, kad JAV kas 5min šioje parduotuvėje įsigyjamas automobilis arba sunkvežimis…

2. 2014 Kubota KX080

Mistiškas pavadinimas, po kuriuo slepiasi… Ekskavatorius! Pasirodo internete galima nusipirkti ir tokių dalykų. Aišku, kaina įkandama gal ir ne visiems ($85,000), tačiau ar tikrai visiems reikia tokio dalyko, kaip ekskavatorius? Na, tačiau atsirado kažkas kam jis labai pravertė. Nors skamba ir keistai, tačiau tai puikus pavyzdys, jog internete nusipirkti galima ką tik nori.

3. „1979 Wayne Gretzky” ledo ritulio kortelė

Na greičiausiai nieko per daug nenustebins internetu perkamos sportininkų kortelės… Tačiau ši kortelė gana įpatinga ir ne tik dėlto, kad tai reta, 1979m. kortelė, tačiau ir dėl to, jog buvo parduota už $29,701! Taip, ši maža kortelė kažkam buvo labai svarbi.

 

Tai va tokių dalykų galima rasti eBay parduotuvėje… O gal ir jūs kažką neįprasto pamatėte, o gal ir įsigijote? Pasidalinkite savo įspūdžiais apie internetines parduotuves! Gi visiems smagu kartais nusipirkti, kad ir nelabai reikalingą, tačiau tiesiog norimą dalykėlį 🙂

Šaltinis: www.digitaltrends.com


KOMENTARAI
  1. The odds won’t constantly run in your favor as data could convince you, as well as in the long run the house can often win.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *