Jei kažko labai noriu, darau viską, kad tai pasiekčiau!

Autorė: Vilmantė Gruodytė

Norėčiau trumpai papasakoti apie save. Esu studentė ir užsiiminėju lengvąja atletika. Kadangi daug laiko skiriu sportui, manau esu pakankamai aktyvus žmogus. Turbūt per daug nenustebinsiu pasakiusi, kad ir mano studijuojamas dalykas susijęs su sportu. Kad pasirinksiu tokias studijas, apsisprendžiau dar 7 klasėje, kai ir pradėjau sportuoti.

Nors mano šeimoje nėra sportininkų, tačiau sportas mane visada žavėjo. Aišku, ne visada užsiiminėjau sportu… Vaikystėje dar lankiau šokius, bet kažkaip neužsikabinau, todėl po kelių metų pertraukos išbandžiau savo jėgas lengvojoje atletikoje. Na ir ką jūs manot? Atradau savo vietą! Manau, kad esu pakankamai užsispyręs žmogus, turintis savo nuomonę, tad jei kažko labai noriu, darau viską, kad tai pasiekčiau. Gi smagu kovoti dėl savo tikslų!

Sportas mano gyvenimas

Aplinkiniai manęs dažnai klausia ar planuoju sportuoti visą gyvenimą ir ar noriu sieti savo gyvenimą su sportu. Atsakymas visada būna tas pats ir jis gana paprastas – taip, noriu, kad mano gyvenime būtų sportas. Man tai yra labai artima veikla ir neatsiejama mano gyvenimo ritmo dalis. Aš tiesiog neįsivaizduoju kitokios rutinos! Nors tai net negaliu pavadinti rutina, nes, kai darai kažką kas atneša džiaugsmo ir teikia malonumą, yra tiesiog nuostabu! Tad mielai siesiu savo gyvenimą su sportu, nes man tai ypatingai svarbu.

Socialiniai tinklai, būdas išreikšti save

Kalbant apie socialinius tinklus, tai Instagram‘as yra ta vieta, kurioje  dalinuosi savo gyvenimu, kažkokiomis akimirkomis ir pati atrandu įvairių idėjų, minčių. Savo blog‘o kol kas neturiu, tačiau galbūt kažkada ateityje pradėsiu rašyti… Nors tai tik mintis ir nežinau ar verta pradėti, tačiau visada smagu išbandyti naujus dalykus, tad niekada nesakau niekada.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *