Išskirtinumai mus puošia!

Autorė: Gintarė Ramančionytė (IG: @ramancionyte)

Visada būdavau pilkos masės dalimi, nelabai kuo išsiskirianti iš aplinkinių.

Tačiau vieną dieną sau pasakiau gana! Tai buvo puikus sprendimas, kuriuo noriu pasidalinti ir su jumis, bei papasakoti kaip aš pasakiau sau #whynot (kodėl gi ne?) ir išsiskyriau iš šios pilkos masės.

Pirma, visada savęs klausdavau – kokia man nauda jei aš busiu tokia, kaip visi ir manęs niekas nepastebės? Manęs nepastebės nei kaip aktyvios mokinės, nei kaip geros draugės ir t.t. Todėl nusprendžiau jog turiu sau pasakyti, kad nori būti išskirtinė, noriu jog mane žmonės matytų, kaip pavyzdingą ir išskirtinį žmogų. 

Antra, tu pats turi turėti kažką savyje, kas leistų išsiskirti iš kitų. Gal tai tavo išskirtinis aprangos stilius, geri pažymiai, nebijojimas viešojo kalbėjimo, pomėgiai, laisvalaikis ar netgi įdomus kavos pasirinkimas… Išskirtinumai puošia ir padaro mus įdomiais!

Trečia, tiesiog nebijok būti savimi ir didžiuokis tuo, kas tave išskiria iš pilkos masės. Nebijok savo išskirtinumo rodyti pasauliui! Visiems nepatiksi, bet svarbiausia, jog save mylėtum pats ir didžiuotumeisi tuo, kas esi. Tai yra tavo gyvenimas, tavo pasirinkimas todėl #whynot BŪK IŠSKIRTINIU!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *