DALYVAUK

DEGUSTACIJOS

Nori užsikrėsti #whynot nuotaika??

Ar labai nori? Jei taip, neribok savęs, nes #whynot?! Su Aroma Gold 3in1 –  daugiau skonio ir draivo! Aplankyk didžiuosius prekybos centrus ir sudalyvauk Aroma Gold 3in1 kavos gėrimo prezentacijose! Skani kava dovanų, įspūdingos dekoracijos, muzika ir gera nuotaika – garantuoti!!! Nusifotografuok su auksine gulbe, pamatyk 3in1 #whynot komandą ir susikurk gerą nuotaiką.

Nes džiaugtis kiekviena akimirka – #whynot, eksperimentuoti su savo stiliumi  – #whynot,  mėgautis kavos gėrimu AROMA GOLD trys viename čia ir dabar, visur ir visada – #whynot!

 

 

KONKURSAS #1

Tapk mūsų blogeriu!

Hey!

Mes ieškome asmenybių, kurios atstovautų #whynot lifestyle konceptą.  Tai žmonės, kurie nebijo drąsių sprendimų savo gyvenime ir galėtų kurti įdomų bei aktualų mūsų blogo turinį.

Taigi ką mes siūlome?

Blogo įrašus mes promote‘insim savo socialiniuose tinkluose (Instagram + Facebook), tinklalapyje ir naujienlaiškiuose (žinoma, pažymėdami autorių). Jei norėsi, galėsime įdėti nuorodas į tavo blog‘ą ar socialinio tinklo profilį ? .  Tai puiki progra pritraukti naują auditoriją į savo profilius! Mūsų tinklapis reklamuojamas ne tik internete, bet ir radijuje, didžiausiuose prekybos tinkluose, kino teatruose, stilingose parduotuvėse, todėl tokia sklaida tikrai pritrauks didesnį tavo gerbėjų ratą :).

Išskirtinė galimybė

Kiekvieną mėnesį skelbsime „Blogger of the Month“. Tai aktyviausias, išradingiausias ar daugiausiai skaitytojų sulaukęs blogeris. Kiekvienam „Blogger of the Month“ bus siunčiamas #whynot LIFESTYLE KIT, kurį sudaro: #whynot kepurė, #whynot marškinėliai ir visa dėžutė AROMA GOLD 3in1 kavos!

#whynot LIFESTYLE KIT