Blogerė Neringa: „#whynot ir atvirai apie mane bei kaip aš viską spėju“

Autorė: Neringa Indriūnaitė-Didžbalienė (ilovemanythings.blogspot.lt)

Sveiki, mieli skaitytojai. Ilgai kaupiausi šiam įrašui ir pagaliau nusprendžiau jog šiandien atėjo laikas kiek atviriau pasikalbėti apie mane ir kaip aš viską spėju. Prieš mėnesį sutikau dalyvauti Aroma Gold akcijoje, o sąlygos paprastos, organizatoriai norėjo, kad papasakočiau apie tai kaip pradėjau rašyti blogą, apie jo virtuvę. O aš pagalvojau, kad papasakosiu ne tik tai, papasakosiu ką dirbu, kaip man sekasi ar nesiseka, kaip aš ištveriu viršvalandžius ir kas man padeda.

Iš pradžių ilgai galvojau kur daryti šio įrašo fotosesiją. Variantų buvo milijonas, bet galiausiai pagalvojau, kad jūs jau matėte kur gimsta blogo įrašai, todėl dabar noriu parodyti kur gimsta mano makiažai. Ne paslaptis, kad dekoratyvinė kosmetika yra tema apie kurią kalbėti aš labiausiai mėgstu. Taip pat labai mėgstu ir priežiūros kosmetiką: losjonus, kūno kremus ir pan., bet apie dekoratyvinę kosmetiką mano mintys liejasi lengviau. Kaip gimė mintis rašyti blogą? Geras klausimas, nes jau tada turėjau tiek veiklos, kad net nesuprasdavau, kaip aš viską spėju. Kodėl pasirinkau rašyti apie kosmetiką? Aš jau nuo senų laikų mėgstu įvairias kosmetikos priemones. Manau, jog šis polinkis galėjo gimti tuomet kai matydavau pas giminaitę kosmetinį stalelį nukrautą vien tik Chanel produktais… Iki dabar man tas stalelis yra siekiamybė 🙂 Pas tą moterį tiek kvepalų… Taigi, mane kosmetika užvaldė nuo mažų dienų. Bet ne tik tai padarė įtaką… Pas mano geriausios draugės mamą yra pilnas stalčius nagų lakų, tarp kurių mes su ja mėgdavome pasirausti, kai nieko nebūdavo namuose. Apžiūrinėdavome kiekvieną buteliuką. O kas įdomiausia, tai visi lakai buvo ne kokios kitos spalvos, bet fuksijos 😀 Na, nebent koks vienas kitas įsimaišęs raudonas… Bet ir tai dar ne viskas 😀 Mano mama iki šiol turi spintą, kurios lentynos nukrautos nagų lakais, o Golden Rose šešėlių paletė (tokia didelė iš kelių skyrių) iki šiol traukią mano akį, nors ir daugelis šešėlių jau išnaudota, o ir apie kosmetikos galiojimo laiką mano mamai yra sunkoka išaiškinti 😀 Ai, mano teta labai mėgsta Avon, taigi nuo mažens matydavau daug Avon kosmetikos, kai pas ją atostogaudavau. O krikšto mama platina Oriflame. Turbūt daugiau pasakoti, iš kur mano polinkis nereikia, tiesa? 🙂

Kalbant apie tai kaip sugalvojau rašyti apie kosmetiką reikia prisiminti priešistorę… Vienas primųjų mano darbų buvo laikraštyje. Aš pagal profesiją esu dizainerė-maketuotoja, taigi maketuotoja dirbau ir laikraštyje. Ir štai man belaukiant pirmo puslapio darbe kilo mintis, kodėl man pačiai ko nors neparašius? Geriausiai buvo tai, kad mūsų priekabiai redaktorei mano rašliavos tiko. Nors jos buvo grynai blogo pobūdžio, redaktorė ištaisė tam tikras stilistikos vietas ir įdėjo į laikraštį. Oho, koks man tai buvo įvykis! Taigi, parašiau dar vieną tekstą. Įdėjo ir jį. O tada nutiko įvykis, kuris numalšino mano norą rašyti į laikraštį, kažkada kai turėjome langą (laikraščiui trūko medžiagos), man redaktorė užmetė, kad aš nieko neparašiau. Savaime aišku, už rašymą papildomai mokėti niekas irgi nežadėjo. Tada man benaršant internete ir kilo mintis, nes jau seniau buvau mačiusi kelis angliškus blogus apie kosmetiką, madą, bet mane traukė tik kosmetika. Kadangi jau ir taip trindavausi prie Essence ir Catrice stendų ištisai, pamaniau, kad kodėl ne? Papasakojau apie savo idėją vyrui, mano nuostabai ir jam ši mintis patiko. Nors šiaip jam mažai kas patinka, jei nepatinka iš karto ir pasako. Gavusi palaikymą pradėjau rašyti. Tiesa, tai nėra pirmoji platformą kurioje rašau, ankščiau irgi bandžiau, bet apie kosmetika blogas prigijo. Aišku, visų pirmą mane pastebėjo kiti blogeriai, o 75 peržiūros per dieną man atrodė nerealiai daug!

Sulaukusi komentarų aš ėmiau rašyti vis dažniau, o po to jau taip įsivažiavau, kad sustoti nenoriu iki šiol. Bet ar tai yra mano pagrindinis darbas? Ar iš to aš uždirbu? Tai dabar bene labiausiai rūpimas klausimas visiems. Taigi, ne, hobis mano užklasinė veikla. Aš iki šiol maketuoju. Tiesa, darbų jau turiu tiek daug, kad man net pačiai keista, kad jie visi – mano. Per ilgą savo kelią išmokau maketuoti etiketes, paruošti metalizuotai ir polipropileninei spaudai. Ruošiau net skardinių gėrimų maketus 🙂 Jau nekalbu apie krūvą kalendorių, vizitinių, bukletų ir panašiai, tų darbų turiu kalną. Bet man vis nepavyksta įsivažiuoti ir įsikurti vienoje vietoje ilgam. Dabar daugelis dizainerių dirba iš namų, bet aš nenoriu, aišku gerai, kad sekasi uždirbti, bet aš noriu stabilaus darbo. Pamenu, bandžiau pusę metų dirbti namuose, tai stogelis vos nenuvažiavo, apimdavo baisus liūdesys ir atrodydavo, kad visas gyvenimas vyksta kažkur kur manęs nėra… Nors sunku kartais, bet viską spėju ir šiaip.

Štai viskas kažkaip susimaišė, kai mes su vyrų prieš metus nusipirkome butą ir persikraustėme. Iki tol gyvenau pakankamai ramiai, o dabar viskas baisiai susivėlę.  Aišku reikia spėti ne tik dirbti, ne tik bloginti, bet ir vyrui skirti dėmesio. Ne paslaptis, kad mėgstu kavą. Tiesą sakant, geriu tik late, arba su pienu, bet vienu gyvenimo momentu buvo toks etapas, kai išgerdavau po keturis puodelius per dieną ir jau buvo sustreikavęs pulsas. Todėl dabar stengiuosi nepadauginti. Bet vis tiek labai mėgstu. O kaip kitaip? Praėjusią savaitę per porą parų aš sumaketavau visą 252 puslapių vadovėlį, dar ir sulankavau be to 🙂 Taigi, nespėjau net pietų nueiti… toks mano gyvenimo tempas, bet kaip aš sakau, man taip patinka, kuo darbų daugiau, tuo man geriau, o ir apskritai aš noriu pastovaus darbo, nes gana jau ieškoti savo vietos po saulę. Laikas ją rasti. O blogas niekur niekada nedings, nes man patinka rašyti, fotografuoti, skaityti komentarus… Tik norėčiau, kad jų būtų daugiau kai kada 🙂 O kas jums padeda išlikti energingiems?


KOMENTARAI
 1. KAIP ATSIRADO MANO VYKDYTOJO GRĮŽDAMAS PAGAL REALIĄ IR VEIKSMINGĄ NUORODĄ DR. Sunny. Mano vardas Kelly, aš niekada nemaniau, kad vėl šypsosi. Vyras vieneriems metams paliko mane su dviem vaikais. maniau, kad daugiau jo nematysiu, kol nesutikau ponios, vardu Maria, kuri papasakojo apie burtininką, vadinamą Dr.Sunny, ji man pateikė savo el. pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir jis patikino, kad per 48 valandas mano vyras grįš pas mane, per mažiau nei 48 valandas mano vyras grįžo prašydamas atleidimo sakydamas, kad tai velnių darbas, todėl iki šiol stebiuosi šiuo stebuklu, negalėjau įsivaizduoti, bet kai tik burtas buvo liejamas, aš pastojau ir pagimdžiau savo trečiąjį vaiką. Jei jums reikia jo pagalbos, galite susisiekti su juo: el. paštu: drsunnydsolution1@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba paskambinkite jam dabar: +2349030731985
  Dr.Sunny taip pat gydo:
  1. ŽIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. VĖŽYS
  4. ALS (Lou Gehrig liga)
  5. Hepatitas B?
  6.Jei norite pastoti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *